Slevomat wellnes pobyty pro dva

Slevomat je jedním z prvních slevových serverů, které u nás vznikly. Jedině dobře, protože díky němu můžeme letět na dovolenou k moři, u nás nebo v zahraničí navštívit wellness centrum, nebo si zajít ve dvojici na dobrou večeři. A to všechno za podstatně nižší ceny.

Wellness pobyty na Slevomatu

Není nic lepšího než překvapit svoji drahou polovičku voucherem na váš společně strávený víkend. Pak už stačí jen rezervovat dobu pobytu, zabalit kufry a vyrazit směrem do hotelu. Slev na wellness pobyty je víc než dost bez ohledu na roční období.

Může být léto i zima, wellness bude vždy oblíbené a vždy ho bude víc a víc lidí navštěvovat. Akční nabídky na Slevomatu jsou platné pro všechny po celé České republice a záleží jen na tom, zda bude sleva aktivní. Aktivní se stává ve chvíli, kdy je k jejímu odběru přihlášeno určité množství zájemců.

Tak neváhejte, nakupujte a ušetřete za odpočinek.

Romantické pobyty nejen na Valentýna

Romantický pobyt můžete prožít dokonce i v létě nebo chladné zimě někde v horském hotelu. Odpočinek je zaručený způsob, jak se připravit do následujících dní a uvolnit svoje tělo. Pokud si sebou vezmete ještě svoji partnerku či partnera rozhodně budete nad míru spokojeni. Wellness pobyt není nijak levná záležitost a zaplacení jednotlivých nocí v hotelu je tou nejmenší položkou na seznamu. Na Slevomatu si můžete koupit zajímavé pobyty pro dvojice, kde je v ceně nejen samotné ubytování, ale i některé wellness balíčky nebo kosmetické procedury. Se svým partnerem si tak můžete společně užívat volných chvil ve vířivce, bazénu nebo na masážích celého těla. Využijte nabídky Slevomatu a vydejte se místo pobytu u moře za odpočinkem, relaxací a společně stráveným časem.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Wellnes levně a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.