Wellnes víkend pro ženy

Pokud žijete zdravím životním stylem, tak jste už učitě slyšeli o trendu různých wellness pobytech, které si můžete užít sami ale jsou nabízeny také pro 2 osoby. Pobyty jsou určeny všem, kteří hledají způsob jak se zbavit stresu, jak zregenerovat své tělo i duši.
Co od wellness pobytů očekávat?
Nabídka wellness aktivit je velmi široká a tak si můžete vybraz z pobytů s nejrůznějšími programy. Obecně platí, že součástí wellness pobytů jsou vždy masáže, návštěva sauny, vířivky či solné jeskyně. V některých wellness programech najdete také ozdravné koupele či relaxace v bazénu. Pro muže jsou připraveny koupele v pivní lázni či návštěva pivovaru.

Cílem wellness pobytů je především to, aby se člověk maximálně uvolnil, načerpal sílu a zbavil se depresí, stavů úzkosti a špatných nálad.

Můžete si vybrat z různých typů masáží, ať už jde o thajské masáže, masáže horkou čokoládou či konopným olejem. Každá z masáží má pozitivní vliv na jiné oblasti zdraví, určitě však všechny prohřejí a uvolní vaše ztuhlé a napjaté svaly, šlachy a klouby.

Kde si wellness pobyt rezervovat?

Pokud jste se rozhodli, že pobytový zájezd s wellness programem je to co hledáte, jistě vás zajímá, kde si můžete wellness pobyt zakoupit. Můžete tak učinit buď přímo ve wellness centru, které to nabízí, nebo u zprostředkovatelů mezi které patří jednak cestovní kanceláře ale také různé zážitkové agentury.

Wellness pobyty levně

Pobyty pro dvě osoby vás vyjdou zhruba na 3 000 – 7 000 Kč/os na víkend, V ceně je ubytování, strava, léčebné procedury i vstupy do různých wellness zařízení. Pokud se vám zdá cena za tyto pobyty příliš vysoká, můžete si zkusit vybrat na některém ze slevových serverů, které pravidelně slevy na wellness pobyty pro 2 osoby nabízejí.

Komentáře jsou uzavřeny.